Tryserums friskola åk 1-6

All personal nås på tele.nr.  
0123-33028 eller e-post.

Camilla Andersson, Rektor    camilla@tryserumsfriskola.se
Telenr. 070-3387203
Tele- och besökstider:
Onsdag 7.00 – 14.00 
Torsdag 8.00 – 14.00 
Fredag  8.00 – 14.00 

Anna Hjelte, mentor åk 4-6
anna@tryserumsfriskola.se

AnnaCarin Karpoff, mentor åk 4-6
annacarin@tryserumsfriskola.se

Christian "Nisse"  Gistrand,idh.lärare  3-6 nisse@tryserumsfriskola.se

Elvira Östling, Kurator
elvira@tryserumsfriskola.se

Gerhard Vikman, resurs
gerhard@tryserumsfriskola.se

Håkan Fridell, resurs
hakan@tryserumsfriskola.se

Mika Liffner, lärare                  mika@tryserumsfriskola.se

Pernilla Hegefors,speciallärare 
pernilla@tryserumsfriskola.se

Rosita Holmberg, lärare,          rosita@tryserumsfriskola.se

Sara Skullman,lärare idh F-2,  infomentor.admin 
sara@tryserumsfriskola.se

Sofia Skoglund, lärare
sofia@tryserumsfriskola.se

 

Tryserums förskola
All personal på förskolan nås på
tele.nr.  0123-33039

Cecilia Eriksson, Förskolerektor 
cecilia@tryserumsfriskola.se
Telenr.070-3394727


Personal på förskoleavdelningen Svanen
Lena Andersson, barnskötare
lena@tryserumsfriskola.se

Camilla Andersson
camilla@tryserumsfriskola.se

Ebba Högberg
ebba@tryserumsfriskola.se


Cristina Skogström

Personal på förskoleavdelningen Tranan

Annika Blomqvist,  barnskötare annika@tryserumsfriskola.se

Cecilia Eriksson, förskollärare  cecilia@tryserumsfriskola.se

Erica Johansson
erica@tryserumsfriskola.se

Sara Skullman, barnskötare 
sara@tryserumsfriskola.se 


Personal på förskoleavdelningen MiniUgglan

Henrik Andersson, barnskötare. 
henrik@tryserumsfriskola.se


Mat och Städersonal 
Ingela Lindwall.                          ingela@tryserumsfriskola.se

Vaktmästare   
Henrik Andersson                       henrik@tryserumsfriskola.se

Förskoleklass  och Fritidshemmet Ugglan
All personal nås på tele.nr. 076-8369038

Lina Lundqvist, lärare i förskoleklass                                                               lina@tryserumsfriskola.se
Titti Ukne Magnusson, fritidspedagog                                                             titti@tryserumsfriskola.se
Christian "Nisse" Gistrand,pedagog                                                                    nisse@tryserumsfriskola.se