Tryserums friskola åk 1-6

All personal nås på tele.nr.  
0123-33028 eller e-post.

Camilla Andersson, Rektor   camilla@tryserumsfriskola.se
Telenr. 070-3387203
Tele- och besökstider:
Onsdag 7.00 – 14.00 
Torsdag 8.00 – 14.00 
Fredag  8.00 – 14.00 


AnnaCarin Karpoff, mentor åk 1-3
annacarin@tryserumsfriskola.se

Ida Myhrman, mentor  åk 1-3
ida@tryserumsfriskola.se

Josefine Lindwall, mentor åk 4-6
josefine@tryserumsfriskola.se

Jenny Schröck, mentor 4-6
jenny@tryserumsfriskola.se

Pernilla Hegefors,speciallärare 
pernilla@tryserumsfriskola.se

Christian "Nisse"  Gistrand,idh.lärare 5-6 nisse@tryserumsfriskola.se

Sara Skullman,lärare idh F-4,  infomentor.admin 
sara@tryserumsfriskola.se

Mika Liffner, lärare                  mika@tryserumsfriskola.se

Elvira Östling, Kurator
elvira@tryserumsfriskola.se

Håkan Fridell, Resurs
hakan@tryserumsfriskola.se

Martina Almqvist, Resurs 
martina@tryserumsfriskola.se










 

Tryserums förskola
All personal på förskolan nås på
tele.nr.  0123-33039

Cecilia Olsson, Förskolerektor 
cecilia@tryserumsfriskola.se
Telenr.070-3394727


Personal på förskoleavdelningen Svanen

Linnea Glautzén, förskolelärare (börjar i september)
linnea@tryserumsfriskola.se

Sara Nyman
sara.n@tryserumsfriskola.se

Personal på förskoleavdelningen Tranan

Annika Blomqvist,  barnskötare annika@tryserumsfriskola.se

Erica Johansson
erica@tryserumsfriskola.se

Frida Urberg
frida@tryserumsfriskola.se


Personal på förskoleavdelningen MiniUgglan

Camilla Andersson, förskolelärare
camilla@tryserumsfriskola.se

Lena Andersson, barnskötare
lena@tryserumsfriskola.se

personal i Ateljén med 4 åringarna

Cecilia Olsson, förskollärare  cecilia@tryserumsfriskola.se

Henrik Andersson, barnskötare. 
henrik@tryserumsfriskola.se

Cristina Skogström, barnskötare
cristina@tryserumsfriskola.se

Mat och Städersonal 
Ingela Lindwall.                          ingela@tryserumsfriskola.se

Vaktmästare   
Henrik Andersson                       henrik@tryserumsfriskola.se

Förskoleklass  och Fritidshemmet Ugglan
All personal nås på tele.nr. 076-8369038

Lina Lundqvist, lärare i förskoleklass                                                               lina@tryserumsfriskola.se
Titti Ukne Magnusson, fritidspedagog                                                             titti@tryserumsfriskola.se
Christian "Nisse" Gistrand,pedagog                                                                    nisse@tryserumsfriskola.se      
Håkan Fridell                                                                                                                  hakan@tryserumsfriskola.se