Tryserums friskola åk 1-6

All personal nås på tele.nr.  
076- 022 62 25 eller e-post.

Camilla Andersson, Rektor   camilla@tryserumsfriskola.se
Telenr. 070-3387203
Camilla jobbar ibland i barngrupp och kan då ha svårt att svara i telefon så lämna då ett meddelande så ringer hon upp.


Lina Lundqvist mentor förskoleklass
lina@tryserumsfriskola.se

Ida Myhrman, mentor  åk 1
ida@tryserumsfriskola.se

AnnaCarin Karpoff, mentor åk 2-3
annacarin@tryserumsfriskola.se

Elvira Östling, Mentor   åk 2-3Kurator
elvira@tryserumsfriskola.se

Christian"Nisse"Gistrand, resurs åk 2-3
 nisse@tryserumsfriskola.se

Titti Ukne Magnusson , resurs åk 2-3
titti@tryserumsfriskola.se

Jenny Schröck, mentor 4-6
jenny@tryserumsfriskola.se

Sofia Skoglund mentor 4-6
sofia@tryserumsfriskola.se

Annika Hassel, lärare åk 4-6
annika.h@tryserumsfriskola.se

Martina Almqvist, Resurs 
martina@tryserumsfriskola.se

Pernilla Hegefors,speciallärare 
pernilla@tryserumsfriskola.se

Mika Liffner, lärare                  mika@tryserumsfriskola.se

Lisa Lenper Isaksson lärare idg f-6
lisa@tryserumsfriskola.se

Sara Skullman, it/infomentor.admin 
sara@tryserumsfriskola.se


Ulla NIlsson, Skolsköterska
070-601 45 74 ulla.nilsson@valdemarsvik.se








 

Tryserums förskola

Cecilia Olsson, Rektor förskolan
cecilia@tryserumsfriskola.se
Telenr.070-3394727
Cicci jobbar ibland i barngrupp och kan då ha svårt att svara i telefon så lämna då ett meddelande så ringer hon upp.

Personal på förskoleavdelningen Svanen
telefon nr: 076-035 42 70


Linnea Glautzén, förskollärare
linnea@tryserumsfriskola.se

Sara Nyman, barnskötare
sara.n@tryserumsfriskola.se

Personal på förskoleavdelningen Tranan
076-022 28 66


Johanna Sallerbäck förskollärare
johanna@tryserumsfriskola.se

Alma Österholm, barnskötare
alma.osterholm@tryserumsfriskola.se

Personal på förskoleavdelningen MiniUgglan
076-836  90 38

Cecilia Olsson, förskollärare  cecilia@tryserumsfriskola.se

Annika Isaksson,  barnskötare annika@tryserumsfriskola.se


Personal på förskoleavdelningen Svalan
076-021 48 20


Camilla Andersson, förskollärare
camilla@tryserumsfriskola.se

Cristina Skogström, barnskötare
cristina@tryserumsfriskola.se


Vår Alltiallo
Henrik Andersson, Vaktmästare
barnskötare på Svanen, Svalan och Miniugglan . 
henrik@tryserumsfriskola.se

Mat och Städersonal 
Ingela Lindwall.                          ingela@tryserumsfriskola.se

 

 Fritidshemmet Ugglan
All personal nås på tele.nr. 076-8369038

Titti Ukne Magnusson, fritidspedagog                                                             titti@tryserumsfriskola.se
Christian "Nisse" Gistrand,pedagog                                                                    nisse@tryserumsfriskola.se      
Martina Eriksson                                                                                                         martina@tryserumsfriskola.se